WARSZTATY ARTYSTYCZNE – PAŹDZIERNIK

Gorąco zapraszamy na spotkania ze sztuką prowadzone przez panią mgr Magdalenę Juszczak, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, a dla stałych bywalców Bystrzaka po prostu naszą Panią Madzię, która od początku istnienia Bystrzaka w Tychach jest jej filarem 🙂 Panią Madzię znają nasi kursanci, uczestnicy warsztatów, półkolonii letnich i zimowych i wszyscy wiedzą, że na zajęciach z panią Madzią będzie się działo, będzie twórczo, kolorowo i kreatywnie.
Nasze działania twórcze są również ukierunkowane na udział dzieci w konkursach plastycznych wojewódzkich i ogólnopolskich, więc wyzwanie przed nami 🙂.
Zajęcia artystyczne odbywać będą się w miesięcznych cyklach, każdego miesiąca będzie nam przyświecał inny temat przewodni.
Na październikowych spotkaniach zanurkujemy pod wodę, gdzie rozwiążemy zagadkę Titanica, skonstruujemy własną łódź podwodną, poznamy ryby latarki. Nie zabraknie również eksperymentów (bo jakby inaczej w Bystrzaku 🙂 ), tych fluorescencyjnych świecących pod wodą oraz odkryjemy rafę koralową, stworzymy swoje przestrzenne ryby.
O tematyce warsztatów w kolejnych miesiącach poinformujemy niebawem.
plakat_sztukowisko_pod_woda_1_a_rs