LATO W MIEŚCIE

Wakacje za pasem 🙂 Akademia BYSTRZAK jak co roku zaprasza na letnie warsztaty podróżnicze.

Planujemy „zwiedzanie” różnych ciekawych miejsc na świecie, zarówno tych egzotycznych jak i sąsiedzkich. Nasze warsztaty to zajęcia edukacyjne, artystyczne, sportowe przygotowane przez wykwalifikowaną kadrę. Gdy tylko pogoda pozwala, bierzemy udział w zabawach ruchowych w naszym ogrodzie. Każdego dnia dzieci uczestniczą też w pokazie eksperymentów. Planujemy jak każdego lata wyjścia na kręgielnię czy w inne ciekawe miejsca.

Jak zwykle nasze warsztaty odbywają się w godzinach 10.00-14.00, jednak w razie konieczności zapewniamy opiekę w zakresie godzin 8.00-16.00. Dla chętnych istnieje możliwość zamówienia obiadu poprzez zaprzyjaźnioną firmę cateringową specjalizującą się w przygotowywaniu posiłków dla przedszkoli (koszt obiadu to 9zł – zupa, drugie danie, podwieczorek i kompot).

Zapisy ruszyły już pełną parą. Wstępnie planujemy realizować swój program przez całe wakacje (z wyjątkiem 14-18 sierpnia), jednak z doświadczenia wiemy, że są bardziej i mniej oblegane tygodnie. Warunkiem przeprowadzenia warsztatów w danym tygodniu jest zebranie się minimalnej ilości uczestników. Ponieważ dbamy o komfort naszych podopiecznych, grupy nie mogą być też zbyt liczne, więc zastrzegamy sobie zamknięcie list uczestników po osiągnięciu maksymalnej liczby zapisów – o uczestnictwie dziecka decyduje kolejność zapisu i wpłata zaliczki.

 

KOSZT:

200zł/tydzień w godz. 10.00-14.00

dodatkowe godziny 12zł/h

każdy kolejny tydzień 20zł rabatu

rodzeństwa i kursanci 5%rabatu

Zapisy i dodatkowe informacje pod nr 783 348 321 lub info@tychy.bystrzak.org.